سیر تحولات عطر Creed Aventus for men

Creed Aventus for Men  (2010 – 2017)

برند نیش (Niche) و لوکس کرید با تقدم در تولید عطر فاخر و اسطوره ای خود اونتوس مردانه از نیمه دوم سال 2016 میلادی سایز محصولات خود را که پیش­تر در سایزهای 75 و 120 عرضه می شد به ترتیب به سایزهای 50 و 100 میلی لیتر تغییر داد. همچنین سایز یک لیتری (1000 میلی لیتر ) هم به سایزهای قبلی ( 250 و 500 میلی لیتر ) اضافه شد.

تولیدات کرید خصوصاً اونتوس مرد همواره بواسطه تولیدات مکرر ، تفاوت هایی را در ساختار رایحه و شکل ظاهری بین نسخه های تولید شده در سال های مختلف به وجود آورده که برای مصرف کننده چالش برانگیز و گاهی ناخوشایند بوده است.

بطور مثال نسخه 2011 اونتوس دارای رایحه غالب کوکتل آناناسی و میوه ای است که در مقایسه با نسخه 2013 که رایحه در لفافه دودی عرضه شده تفاوت های نسبتاً محسوسی را بین دو نسخه سبب شده است.

سال گذشته انتشار مطلبی مبنی بر بازیابی و تثبیت رایحه در فرمولاسیون قبلی و هم کیفیت با ورژن اولیه اونتوس از سوی کمپانی منتشر شد که دلیل تغییر رایحه در نسخه های مختلف و همچنین راهکار مرتفع سازی این ایراد را چنین عنوان میکرد:

" در بررسی های انجام شده، به این نتیجه رسیدیم که دلیل تمایز نسخه های مختلف از یک ترکیب کاملاً یکسان، تهیه متریال و پردازش و ساخت رایحه در ماه های مختلف سال بوده. ما با تعیین بهترین زمان فراوری متریال و پردازش در ماه و فصل مشخصی از سال که متریال در ایده آل ترین شرایط ساخت هستند، این ایراد را مرتفع ساختیم و همین امر سبب همسانی رایحه در نسخه های بعدی با کیفیتی قابل قبول خواهد شد. "

دو عرضه اخیر اونتوس بطور محسوسی صحت این ادعا روا تأیید و به آن جامه عمل پوشاند و در هر دو نسخه  شاهد کیفیتی همسان و بدون تغییر و نزدیک به ساختار اولیه یا همان ترکیب 2011  بودیم.

 

جزییات بیشتر و ثبت سفارش کالا را از طریق لینک زیر در سایت فروشگاهی عطرخانه دنبال کنید.

محصولات-برند-creed

creed aventus کرید اونتوس